O ACH

ACH zaczęło się od pasji. Jedna doniczka, jedno lustro, zegar, biurko, komoda, krzesło... Dla siebie, dla znajomych, dla znajomych znajomych... Drzwi? Czemu nie. Nawet nie wiemy kiedy nasza pasja stała się czymś znacznie więcej.

ACH to nowa marka na polskim rynku. Marka rodzinna stworzona przez małżeństwo zakochane w sklejce i oryginalnym designie, przez rodziców którzy szukają dla swoich dzieci bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań, przez dzieci, których marzenia stale są spełniane. Wspólnie projektujemy i wykonujemy  meble, ścianki działowe, drzwi przesuwne, ekspozytory i pawilony wystawiennicze (oraz różne inne różności). Każdy mebel dosłownie wychodzi spod naszych rąk,  z największą starannością. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, projektujemy meble od podstaw a także dostosowujemy istniejące już projekty do wymagań klienta.

Współpracujemy z architektami, architektami wnętrz i designerami przy realizacjach wyposażenia wnętrz i realizowaniu mebli wg autorskich projektów. Świadczymy usługi frezowania CNC, usługi cięcia i grawerowania laserem oraz druku 3d.

Projektujemy. Frezujemy. Szlifujemy. Malujemy. W sklejce. W OSB. W litym drewnie.  W  naszych realizacjach z drewnem  łączymy światło, szkło, zieleń  i inne materiały.

 

Znajdziecie nas na Śląsku, ale spełniamy marzenia na terenie całej Polski i za granicą :)